ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

17.11.2020 / 11:04

73% споживачів «Запоріжгаз Збут» мають борги за газ

Заборгованість споживачів – клієнтів ТОВ «Запоріжгаз Збут» за спожитий природний газ становить на сьогоднішній день 955 млн грн. У боржниках — 73% споживачів. Борги за газ мають 356 тисяч осіб.

ТОВ «Запоріжгаз Збут» в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед клієнтами, забезпечуючи безперебійне постачання газу. «Під час карантину підприємство продовжує стабільно забезпечувати жителів області газом», — зазначив директор газопостачальної компанії Владислав Вітютін.

ТОВ «Запоріжгаз Збут» нагадує, що сплатити спожитий газ можна за допомогою онлайн сервісів:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • мобільний додаток 104 Mobile (Android) і 104 Mobile Light (iOS);
  • Viber-бот 7104ua і Telegram-бот 7104ua.

Онлайн сервіси дозволяють безпечно і швидко здійснювати розрахунки зі смартфона або комп'ютера, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати на рахунок.

Також клієнти компанії можуть скористатися послугою реструктуризації заборгованості, незалежно від того, включено газопостачання або відключено за борги.

«Ми розуміємо різні обставини і йдемо назустріч споживачам, у яких є заборгованість за природний газ, яку вони не можуть погасити одним платежем. Таким клієнтам ми пропонуємо укласти договір реструктуризації, умови якого визначаються індивідуально», — говорить Владислав Вітютін.

Для укладення договору реструктуризації потрібно звернутися до Центрів обслуговування клієнтів з пакетом документів (паспорт, ідентифікаційний код, документ, що підтверджує неможливість оплати боргу в повному обсязі) і зробити перший внесок.

ТОВ «Запоріжгаз Збут» — постачальник природного газу на території Запорізької області з 2015 року. На сьогоднішній день послугами підприємства користуються майже 490 тисяч побутових споживачів і близько 1300 юридичних осіб.