ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

26.02.2020 / 11:17

74 тис. споживачів газу в Запорізькій області отримують пільги на газ в грошовій формі

З жовтня 2019 роки для майже 74 тис. споживачів газу Запорізької області монетизовані пільги. Тепер кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.

Монетизовані пільги видаються  виключно на оплату за комунальні послуги

Монетизовані пільги видаються виключно на оплату за комунальні послуги
ФОТО: ТОВ "Запоріжгаз Збут"

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг надходять споживачам двома способами: готівкою на руки, або за безготівковим розрахунком на рахунку в Ощадбанку.

 «Частина клієнтів, які до 15 жовтня подали відповідні заяви до органів соціального захисту населення, отримують кошти монетизованих пільг на руки готівкою. Вони повинні сплатити 100% суми, зазначеної в рахунку, самостійно. Для цього споживач може вибрати будь-який банк, відділення пошти або платіжну систему »- говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Владислав Вітютін

 Інші пільговики, а таких в Запорізькій області 64 тис. отримують кошти монетизованної пільги по безналу на рахунки в Ощадбанку. Вони, як і раніше, платять частину платежу, а суму пільги постачальнику газу за них перерахує "Ощадбанк". Про платежі банк інформує споживача sms-повідомленням. Комісію за проведення такої операції Ощадбанк не утримує.

З питань надання та розрахунку пільг споживачі газу можуть звертатися в органи соціального захисту на місцях - УПСЗН. Відповідальність за своєчасне перерахування коштів монетизованної допомоги відповідає АТ "Ощадбанк".

Щоб уникнути непорозумінь споживачі газу можуть контролювати стан свого особового рахунку, нарахування і платежі онлайн - в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua.