ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

05.10.2020 / 13:28

Як мелітопольцям обрати надійного постачальника газу?

Про реформу газового ринку не чули 2/3 українців. Такі дані отримала Асоціація постачальників енергоресурсів України в результаті проведеного соціологічного дослідження. Низька поінформованість мешканців країни дає грунт для маніпуляцій і різного роду міфотворчості, чим і займаються деякі нові гравці ринку газу.

 

Як не помилитися при виборі постачальника газу і на що звернути увагу, укладаючи договір з новою компанією? Ці питання сьогодні особливо актуальні для жителів Мелітополя і Мелітопольського району, оскільки попередній постачальник з 1 вересня втратив ліцензію. А значить, потрібно шукати і укладати договори з новим підприємством.

Як показало дослідження, в першу чергу, споживачам важлива вартість блакитного палива, його якість, сервіс і обслуговування.

Понад 70% респондентів обирають газову компанію, керуючись її ціновою пропозицією. Нові гравці газового ринку вміло використовують цей аргумент, пропонуючи блакитне паливо за заниженою вартістю. Часто до демпінгу вдаються компанії, які хочуть закріпитися на ринку. При цьому немає ніякої гарантії, що їх ціна не зміниться в майбутньому. «Практика показує, що ціна газу завжди зростає з початком опалювального сезону і в цілому прив'язана до вартості ресурсу на європейських хабах», — говорить директор найбільшої в Запорізькому регіоні газопостачальної компанії «Запоріжгаз Збут» Владислав Вітютін.

За словами експерта, ще один аргумент, який може ввести в оману споживача, — якість газу. Якщо компанія пропонує ресурс більш якісний, ніж у конкурентів, — не вірте. Споживач отримує газ із загальної труби. Це означає, що якість блакитного палива не залежить від постачальника.

Впевненість у надійності нового постачальника також відіграє важливу роль. В Україні кілька сотень компаній мають ліцензію на поставку газу побутовим споживачам. Але більшість з них активної діяльності не ведуть і існують тільки на папері.

Обираючи постачальника, зверніть увагу, чи має компанія мережею відділень, центрів обслуговування клієнтів, онлайн сервіси, контакт-центри, скільки років на ринку працює підприємство. Все це підтверджує її надійність і досвід. Це, серед іншого, говорить про те, що з компанією безпечно співпрацювати і в разі суперечки, споживач знатиме, куди звернутися.

Компанія «Запоріжгаз Збут» пропонує мешканцям Мелітополя і Мелітопольського району укласти договір на поставку природного газу. Для цього вам необхідно зателефонувати за одним з трьох телефонних номерів: 0676176610, 0676190015, 0676176596.

«Запоріжгаз Збут» — постачальник природного газу на території Запорізької області з 2015 року. Послугами підприємства користуються майже 490 тисяч побутових споживачів і близько 1300 юридичних осіб.

Акція Твоя енергонезалежність