ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

01.10.2020 / 13:59

Майже дві тисячі домогосподарств Запорізької області можуть залишитися без субсидії

Зі стартом чергового опалювального сезону отримання житлової субсидії на оплату комунальних послуг для багатьох жителів Запорізької області стає особливо актуальним.

З 1 жовтня субсидії, що були оформлені раніше, подовжуються автоматично. Однак борги за газ можуть стати причиною відмови в отриманні державної допомоги. На сьогоднішній день 1841 клієнтів ТОВ «Запоріжгаз Збут» опинилися у групі ризику.

Постачальник газу нагадує, що згідно із Положенням про порядок призначення житлових субсидій, в разі наявної заборгованості за спожитий ресурс, сума якої перевищує 340 грн, — державна допомога на наступний сезон не призначається.

«У жовтні «Запоріжгаз Збут» буде передавати в органи соцзахисту інформацію про наявність заборгованості за спожитий газ жителями регіону, які претендують на отримання матеріальної допомоги від держави. При цьому сума заборгованості склала 2,996 млн грн», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Владислав Вітютін.

Нагадаємо, влітку субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримували 125 тисяч клієнтів компанії — чверть від усіх споживачів ТОВ «Запоріжгаз Збут».

Під час карантину «Запоріжгаз Збут» стабільно забезпечує жителів області газом, не припиняючи постачання боржникам.

Сплатити спожитий газ клієнти компанії можуть не виходячи з дому, використовуючи онлайн сервіси: Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільний додаток 104Mobile (Android) та 104Mobile Light (IPhone), а також чат-бот 7104ua у Viber.

Акція Твоя енергонезалежність