ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

16.11.2020 / 15:40

Запрацювала нова багатофункціональна онлайн платформа 104.ua

Нова платформа 104.uа відкриває клієнтам унікальні онлайн сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку незалежно від географії розміщення. Ці інноваційні рішення доступні з будь-якого девайса і особливо актуальні в умовах пандемії, тому що дозволяють взяти на себе турботу про близьких.

Розширено можливості Особистого кабінету на 104.ua. Тепер є можливість з одного акаунта управляти різними особовими рахунками (максимальна кількість до 25).

Інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

Органічним доповненням цієї функції стала ще одна інновація на платформі 104.ua - автоматична передача показань лічильника. Для цього споживачу газу досить підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт. Система дозволяє автоматизувати облік будь-якого клієнта і звільнити його від необхідності щомісяця передавати показання лічильників в газову компанію.

На новій платформі 104.ua також реалізована функція оплати в «один клік» по рахунках за газ і за його доставку. У такому випадку розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії.

Для 3,2 млн користувачів Особистих кабінетів 104.ua, які зареєструвалися на колишній платформі, нові розширені можливості стали доступні автоматично. Нові клієнти можуть обирати зручний для них спосіб реєстрації акаунта на 104.ua — за номером телефону або е-mail.