ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

12.01.2019 / 10:41

Як можна сплатити за газ

Якщо Вам необхідно оплатити послуги з газопостачання, тут Ви знайдете необхідну інформацію про те, як це зробити

Заплатити за газ можна готівкою або шляхом списання грошових коштів з рахунку Вашої банківської карти.

Оплата проводиться:

  • на сайті за допомогою інтернет-послуги "Portmone"або сервісу "Особистий кабінет";
  • у будь-якому відділенні «Укрпошти»;
  • у філії будь-якої банківської установи;
  • через термінали самообслуговування.
  • Основні варіанти онлайн оплати:
  • Через «Особистий кабінет» на сайті 104.ua.Для того, щоб сплатити за послуги газопостачання споживачеві потрібно перейти у розділ «Заплатити онлайн» в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Ввести суму до сплати та обрати зручну платіжну систему, в особистому кабінеті їх представ лено чотири: Portmone.com, iPay, Easypay, Masterpass. Після цього у спеціальному полі заповнити потрібну інформацію про платіжну карту, з якої буде здійснена оплата. Якщо дані карти збігаються, сервіс повідомить номер платежу (радимо його занотувати) й запропонує отримати квитанцію (її можна отримати тільки від платіжного сервісу). Звертаємо увагу, кожен із платіжних сервісів нараховує комісію (залежно від суми оплати й платіжної картки, не менше, ніж 3 грн).
  • Через мобільний додаток 104Mobile.Необхідно перейти у розділ «Онлайн оплата». Ввести суму до сплати та обрати зручну платіжну систему, в мобільному додатку є можливість провести оплату через два сервіси: Portmone.com та iPay. Після цього заповнити потрібну інформацію про платіжну карту, з якої буде здійснена оплата. Якщо дані карти збігаються, сервіс повідомить номер платежу (радимо його занотувати) й запропонує отримати квитанцію (її можна отримати тільки від платіжного сервісу). Звертаємо увагу, кожен з платіжних сервісів нараховує комісію (залежно від суми оплати й платіжної картки, не менше, ніж 3 грн).
  • Через IVR. Сплатити за послуги газопостачання можна також з допомогою звичайного телефона. Для цього потрібно зателефонувати за номером Контакт-центру вашої газової компанії. Потім перевести телефон у тоновий режим й за допомогою голосових підказок обрати функцію «Оплати за газ» (натиснутина телефоні клавішу 4), після цього ввести з допомогою клавіш телефону номер особового рахунку, суму, яку бажаєте сплатити та дані про карту, з якої буде виконана оплата (номер, строк її дії, cvv код). Звертаємо увагу, що платіжний сервіс нараховує комісію (залежно від суми оплати і платіжної картки).
  • За допомогою чат-боту 7104ua у месенджері  Viber.Для оплати за газ обираємо пункт Платежі  та натискаємо Оплатити. Вводимо суму для оплати в форматі XXXX.XX  та підтверджуємо її. Якщо ввели правильно, натискаємо кнопку Так. Після чого обираємо платіжну систему  iPay чи MasterPass.  Щоб здійснити оплату, потрібно підтвердити свій номер мобільного.  Якщо це перша оплата через MasterPass -буде надіслано посилання. Перейшовши по цьому посиланню, можна буде додати карту з якої буде проводитися списання коштів та ввести її дані. Від Masterpass на телефон буде надіслано СМС-код підтвердження.  Увага!  Для перевірки валідності карти при першій реєстрації система зніме 1 грн (після реєстрації поверне) з Вашого рахунку. Після того, як карту додано, вона стане доступна для оплати в Viber-бот. Обравши дану карту і підтвердивши оплату отримаєте повідомлення з результатом операції. У випадку успішної операції оплати, в історії оплат (меню "Оплати") буде установлена примітка з текстом "в опрацюванні".

 При сплаті за газ в банках та організаціях, що надають фінансові послуги, необхідно буде додатково сплачувати послуги за приймання платежу. Розмір комісії встановлює банківська або фінансова установа.

Корінці квитанцій, розрахункові книжки, чеки з банкоматів потрібно обов'язково зберігати, оскільки при виникненні будь-яких проблем можна буде довести, що послуги з газопостачання були оплачені.

Реквізити розподільчого рахунку для приймання оплати від побутових споживачів ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ»: ЕДРПОУ 39587271 р/р 26032300192041 ЗОУ ПАТ «Ощадбанк» МФО 313957 

При оплаті за газ просимо бути уважними при заповненні власного особового рахунку та адреси, за якою Ви мешкаєте.

Для оплати рахунків бюджетними установами та організаціями:

 Рахунок 26008110066, Банк: ПАТ «Банк «Кліринговий Дім» м.Київ, МФО: 300647

 Для оплати рахунків промисловими та комунально-побутовими підприємствами:

 Рахунок 26001010066, Банк: ПАТ «Банк «Кліринговий Дім» м.Київ, МФО: 300647

Код ЄДРПОУ ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» 39587271