ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0612 28 74 04

Контакт-центр0612 28 74 04

13.01.2016 / 14:35

Як укласти договір

Типовий договір постачання природного газу врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо.

 

 • Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам" обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (далі - Договір). Нова форма Договору є типовою та публічною. Це означає, що умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, а Договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого Договору в цілому. Договір не потребує двостороннього підписання.

  Для забезпечення приєднання до умов Договору усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, ТОВ «Запоріжгаз Збут» в установленому порядку надішле кожному побутовому споживачу Типову заяву-приєднання до умов Договору.

  За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути її ТОВ «Запоріжгаз Збут». Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов Договору (акцептування заяви-приєднання) є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «Запоріжгаз Збут» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «Запоріжгаз Збут» відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

  Тобто, фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ТОВ «Запоріжгаз збут» заява-приєднання; 
  • та/або сплачений Вами рахунок (квитанція) ТОВ «Запоріжгаз збут» за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р.;
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

  Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ТОВ «Запоріжгаз збут» про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

  У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «Запоріжгаз Збут», визначеним законодавством суб`єктом ринку природного газу зі спеціальними обов'язками, та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником, споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ ПАТ «Запоріжгаз» письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

  Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам та заява-приєднання до умов договору опубліковані в газеті «Запорізька правда»  від 30 грудня 2015 року.

   Далі у файлі текст договору для не побутових споживачів: